Syfy ve Russo Kardeşler'den yeni bir dizi geliyor: Deadly Class

Syfy ve Russo Kardeşler'den yeni bir dizi geliyor: Deadly Class
Amerika'nın kablolu kanallarından Syfy, Image Comics'in aynı isimli çizgi romanı Deadly Class'a dizi onayı verdiğini duyurdu. Rick Remender ve Wes Craig'in hazırladığı çizgi romanın uyarlamasına geçtiğimiz eylül ayında pilot bölüm onayı verilmişti.

Çizgi romanı televizyon için Remender ve Miles Orion Feldsott uyarladı. İki isim Joe Russo, Anthony Russo ve Mike Larocca ile birlikte baş yapımcı olarak da yer alacaklar. Sony Pictures Television ve Universal Cable Productions'ın yapımcı şirket olduğu Deadly Class'ı Lee Toland Krieger yönetecek. Başrolde yer alan isimlerin Benedict Wong, Benjamin Wadsworth, Lana Condor, Maria Gabriela de Faria, Luke Tennie, Liam James ve Michel Duval olduğu duyuruldu.

1980'lerin sonunda karanlık bir dünyada geçen Deadly Class'ın merkezinde evsiz bir ergen yer alıyor. Elit bir özel okulda okuması için kabul edilen bu gencin okuduğu okul, dünyanın ünlü suç ailelerinin varislerini gönderdiği bir okuldur. O da bu acımasız, sosyal klişelerle ve belirsizliklerle dolu okulda kendi bildiği ve ahlaklı yolda kalmaya çabalar.

George R.R. Martin'in Nightflyers hikayesinin uyarlamasına onay verdiğini duyuran Syfy kanalı, DC evreninde geçen Krypton dizisini ve aynı isimli çizgi roman uyarlaması Happy!'yi de yayınlıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER