NBC iki diziye daha onay verdi: Manifest ve The InBetween

NBC iki diziye daha onay verdi: Manifest ve The InBetween
NBC, 2018-2019 sezonunda yayınlanacakiki dramaya daha onay verdi.

* Manifest:

Kadrosunda Josh Dallas (Once Upon a Time), Melissa Roxburgh (Valor), Athena Karkanis (The Lottery, Almost Heroes, Zoo), Luna Blaise (Fresh Off the Boat), Parveen Kaur (Beyond) ve J.R. Ramirez (Power) gibi isimler yer alıyor.

Lost'un Resurrection ile tanışması olarak tanımlanan projede yıllar önce kaybolduktan sonra gizemli bir şekilde yeniden ortaya çıkan bir uçaktaki yolcular anlatılacak. Radarda kaybolan uçak geri döndüğünde günümüzdekiler için yıllar geçmiş olsa da uçaktakiler için zaman hiç geçmemiş olacak. Hem kayboluşun gizemi hem de yolcuların özel hayatlarında olup bitenler konu edilecek.

Senaryosunu NBC'nin dizilerinden Mysteries of Laura'nın yaratıcısı Jeff Rake yazdı.* The InBetween:

Kadrosunda Harriet Dyer, Anne-Marie Johnson, Chad James Buchanan ve Paul Blackthorne gibi isimler bulunuyor. Suç draması türünde.

Cassie Bishop ölülerle iletişime geçebilen ve onlara beğense de beğenmese de çözülmemiş prblemleriyle ilgili yardım eden gençbir kadındır. Cassie'nin arkadaşı Dedektif Tom Hackett ve yeni ortağı FBI ajanı Damien Asante'nin karanlık ve karmaşık davaları çözmek için Cassie'nin yardımına ihtiyacı olur.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER