FOX'tan yeni bir vampir dizisi geliyor: The Passage

FOX'tan yeni bir vampir dizisi geliyor: The Passage
Amerika'nın ulusal kanallarından FOX, gelecek sezon dizilerini duyurmaya başladı.

Justin Cronin'in aynı isimli üçlemesinden uyarlanan The Passage kanaldan dizi onayı aldı. Günümüz zamanında başlayan hikaye, gizli bir devlet tesisindeki deney üzerine kurulu. Tesiste yapılan deney ya bütün hastalıkları iyileştirebilecek ya da insanlığı yok edebilecek bir virüsle ilgilidir.

Bu deney için 10 yaşındaki Amy Bellafonte (Saniyya Sidney) denek olarak seçilir. Brad Wolgast (Mark‐Paul Gosselaar) isminde bir FBI ajanı da vekil babası olarak onu korumaya çalışır. Ancak zaman geçtikçe yaşananlar insanlığı pek çok konuda tehlikeye atar.

Projenin kadrosunda Vincent Piazza, Brianne Howey, Jamie McShane, Caroline Chikezie ve Emmanuelle Chriqui de yer alıyor.

FOX kanalı geçtiğimiz yılın ocak ayında dizi için pilot bölüm onayı vermişti ancak çekimlerin yeterli bulunmaması nedeniyle sahnelerin bir kısmı mart ayında yeniden çekilmişti. Elizabet Heldens, senarist ve baş yapımcı olarak görev alacak. Scott Free, 6th & Idaho ve 20th Century Fox Television ise yeni dizinin yapımcılığını üstlendi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER