Clayne Crawford, The Lethal Weapon dizisinden kovuldu

Clayne Crawford, The Lethal Weapon dizisinden kovuldu
Eğer FOX kanalı Lethal Weapon'a üçüncü sezon onayı verirse gelecek sezonda başrol oyuncularından birisini yer almayacak. Çünkü Clayne Crawford kovuldu.

İki hafta kadar önce Deadline sitesi aktörün disiplinsiz davranışları nedeniyle birçok şikayet olduğunu, settekilerin artık kendisiyle çalışmak istemediğini ve diğer başrol Damon Wayans'ın Crawford'la konuşmayı kestiğini yazmıştı. Bu sebeple yapımcılar oyuncuyu değiştirmeyi, karakteri çıkartmayı ve hatta diziyi iptal etme seçeneklerini değerlendirmeye almıştı.

Haberin ardından Crawford bir mesaj yayınlayarak sette yaşanan iki olay nedeniyle Warner Bros.'un kendisini kınadığını belirtti ve hem sorumluluğu üstlendi hem de yaşananlardan dolayı ekipten özür diledi. Ancak görünen o ki açıklama kendisini kurtarmaya yetmedi. TVLine'ın haberine göre yapımcılar kendisinin yerini dolduracak ve karakteri Martin Riggs'i canlandıracak yeni birisini aramaya başladılar.

Crawford'un yerine bulunması muhtemel aktör, Lethal Weapon'ın üçüncü sezon onayı alıp almayacağını da belirleyecek. Ülkemizde beIN SERIES VICE HD kanalında yayınlanan polisiye dramanın sezon finali bu gece yayınlanacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER