Avi Nash ve Callan McAuliffe, The Walking Dead'in ana kadrosu oyuncuları oldu

Avi Nash ve Callan McAuliffe, The Walking Dead'in ana kadrosu oyuncuları oldu
Dokuzuncu sezonunun çekimlerine başlayan The Walking Dead'den haberler gelmeye başladı. Geçtiğimiz sezon kadroya katılan Avi Nash ve Callan McAuliffe'nin gelecek sezonda ana kadro oyuncusu olarak yer alacağı ve daha fazla görünecekleri duyuruldu.

Avi Nash geçtiğimiz sezonda çizgi romanlardan "Siddiq" karakteriyle ekrana geldi. Çizgi romanlara göre biraz daha değişik bir hikayeyle ekrana gelen Siddiq, doktor ve Carl tarafından hayatı kurtarıldı. Hatta Carl, Siddiq'in hayatını kurtarırken aylaklar tarafından ısırıldı ve nihayetinde hayatını kaybetti.

Callan McAuliffe ise Savior grubunun eski üyesi "Alden" karaktrerini canlandırdı. Gruptan ayrılarak Hilltop'a teslim olan Alden, aslında Savior grubunu desteleyen birisi olmadığına ikna etmeye çalışırken tutsak olarak tutuldu. Çizgi roman serisinde Alden isminde bir karakter olmasa da Alden'in Maggie'nin sevgilisi olan Dante'nin bir versiyonu olduğu düşünülüyor.

Nash'in kariyerinde Silicon Valley, Learning to Drive ve Hosea gibi yapımlar da bulunuyor ve zombi draması kariyerinin ilk ana kadro oyunculuğu oldu. Kariyerinin ilk ana kadro oyunculuğunu alan bir diğer isim olan McAuliffe'nin kariyerinde ise Flipped ve Beneath the Harvest Sky gibi yapımlar bulunuyor. The Walking Dead'in dokuzuncu sezonu ekim ayında ekrana gelecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER