The Good Fight dizisi üçüncü sezon onayını aldı

The Good Fight dizisi üçüncü sezon onayını aldı
CBS All Access, ilk dizisi The Good Fight'a üçüncü sezon onayı verdiğini açıkladı. CBS'in online yayın platformunda yayınlanan The Good Fight'ın onay haberi 13 bölümlük ikinci sezonunun yedi bölümü yayınlandıktan sonra geldi. Dizinin üçüncü sezonunun gelecek yıl ekrana gelmesi bekleniyor.

The Good Wife'ın uzantı dizisi olarak yayına gelen The Good Fight'ın arkasında orijinal dizinin de yaratıcısı olan Robert ve Michelle King bulunuyor. The Good Wife'ın Mayıs 2016'daki finalinin bir sene sonrasında geçen yapım, Dianne ve Lucca karakterlerinin merkezinde olduğu bir dizi.

Diane, dolandırıcılığa maruz kalınca servetini ve işini kaybediyor; ardından Lucca'nın çalıştığı şirkette işe başlıyor. Hatta dizinin bölümleri Donald Trump'ın başkanlıktaki gün sayısına göre adlandırılıyor.

Cush Jumbo, Sarah Steele, Matthew Perry, Carrie Preston, John Benjamin Hickey ve Denis O'Hare'in The Good Wife'taki rolleriyle geri döndüğü yeni diziye Rose Leslie, Delroy Lindo, Erica Tazel ve Justin Bartha da yeni rollerle katıldılar.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER