Boomerang TV’nin efsane karakterleri Cartoon Network’te!

Boomerang TV’nin efsane karakterleri Cartoon Network’te!
Komedi ve maceranın buluştuğu Cartoon Network, Türkiye’deki 10’uncu yaşını Boomerang Kuşağı ile kutluyor. Boomerang TV’nin en sevilen karakterlerinin bir araya geldiği bu özel kuşak ile Cartoon Network’ün renkli dünyası, daha da renkleniyor. Her gün 12.00’de Cartoon Network’te izlenebilecek Boomerang Kuşağı’nda; Tom ve Jerry, Bugs Bunny, Mr. Bean, Scooby Doo ve daha birçok çizgi film ile çocukları ve çocukluğunun çizgi kahramanlarını özleyen yetişkinleri kahkaha dolu saatler bekliyor.
 
Boomerang TV’nin efsanevi karakterleri, Cartoon Network ekranlarında çocuklarla buluşuyor. Türkiye’deki 10’uncu yılını 23 Nisan coşkusu ile birleştiren Cartoon Network, Boomerang Kuşağı’yla çocuklara eğlence dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor. Bugs Bunny ve Daffy Duck’ın en komik anları, Tom ve Jerry’nin eğlenceli kovalamacası, Grizzy ve Lemmingler’in çekişmeli mücadelesi, Sakin Ol Scooby Doo’yla gizem dolu maceralar ve Mr Bean’in en komik halleri her gün 12.00’de Cartoon Network Boomerang Kuşağı’nda aileleri ekran başında bir araya getirecek.
 
Eğlencenin devamı cartoonnetworkcomtr’de
Çocuklar, Cartoon Network’ün birbirinden eğlenceli çizgi filmleri, klipleri, oyunları ve daha fazlasına www.cartoonnetwork.com.tr adresinden ulaşabiliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER