Yaparsın Aşkım programı mutlu evliliğin formülünü açıklıyor!

Yaparsın Aşkım programı mutlu evliliğin formülünü açıklıyor!
Ekranların fenomen yarışma programı Yaparsın Aşkım’da bu hafta, Melda ve Hakan çiftini izleyenler gördüklerine ve duyduklarına inanamayacak. 3 yıllık evli olan ve 1,5 yaşında Eymen isminde bir çocukları bulunan çiftin evinde tüm yük Hakan Bey’in omuzlarına bırakılmış durumda.
 
Hakan Bey iş yerinde çalışmak dışında evde de yoğun bir mesai sürdürüyor. Melda Hanımın ev işi yapmayı sevmemesi nedeniyle evdeki işlerin tamamını Hakan Bey yapmakta. Yemek yapmak, bulaşık yıkamak, ütü, çamaşır, temizlik gibi ev işleri Hakan Bey’in evdeki asli görevleri iken, 1,5 yaşındaki çocukları Eymen’in bakımı da yine Hakan Beyden soruluyor. Melda Hanımın uykuyu çok sevmesi nedeniyle doğduğundan beri çocuklarının her türlü ihtiyacını  karşılayan Hakan Bey, karısının uykusunu bölmediği sürece evde huzursuzluk yok.
 
Bu evlilikteki rolünden bir şikayeti olmadığını söyleyen Hakan Bey, karısına olan sevgisinden dolayı bunları zevkle yaptığını söylüyor.
 
Dikkat! Bu hafta Yaparsın Aşkım programını izleyen ve “evde aktif” olan beylerimiz, Hakan Bey’i gördükten sonra kendilerini “maço” zannetmeye başlayabilirler!

Yaparsın Aşkım her Cuma saat 20:00’da Fox ekranlarında…
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER