D&R, birbirinden ünlü isimleri sevenleriyle bir araya getiriyor!

D&R, birbirinden ünlü isimleri sevenleriyle bir araya getiriyor!
D&R tüm Türkiye’de düzenlediği imza günleri kapsamında birbirinden ünlü isimleri sevenleriyle bir araya getiriyor. 

Zeka dolu mizahı, kendine özgü dili ve birbirinden özel hikâyeleriyle ‘’Alışmadık Gözde Lens Durmaz’’ tarihin gerçekleriyle gülmecenin kurgusunu bir araya getiren Metin Uca, 27 Nisan Cuma günü D&R Adana Optimum mağazasında sevenleriyle buluşacak. 

Polisiye romanların usta kalemi Ahmet Ümit,27 Nisan Cuma günü D&R Cevahir Avm’de, 29 Nisan Pazar günü ise D&R Tekirdağ Tekira Avm’de olacak. 

Ağustos 2015’te çıkardığı ‘Aşk İle’ isimli ilk albümünün ardından büyük bir çıkış yakalayan ve Temmuz 2016'da yayınladığı "Sonra Dersin Ki" albümüyle, geçtiğimiz iki yıl boyunca aralıksız müzik listelerinin üst sıralarında yer alan Koray Avcı’nın son stüdyo albümü ‘’Senin İçin Değer’’in 28 Nisan Cumartesi günü D&R Ankara Panora’da gerçekleşecek imza gününde sevenleriyle bir araya gelecek. 

Aşk ve rüyalar üzerine yazılmış en muhteşem komedilerden biri olan kadrosunda Levent Üzümcü, Arda Aydın, Pınar Tuncegil gibi isimlerin yer aldığı Aleksandar Popovski'nin yönettiği Bir Yaz Gecesi Rüyası oyununun söyleşisi 28 Nisan Cumartesi günü D&R Zorlu Avm’de gerçekleşecek. 

“Kiralık Aşk”, “Kurtlar Vadisi”, “Fatmagül’ün Suçu Ne?”, “Karadayı” gibi dizilerin sevilen oyuncusu Kerem Fırtına, “En Yakın Arkadaşım Bir Deli” adlı ilk kitabı ile 28 Nisan Cumartesi günü D&R Eskişehir Espark’ta sevenleri ile buluşacak. 

Yayınlandığı dönemde izleyicisini ekrana kilitleyen Leyla ile Mecnun’un bu kez bambaşka bir hikâye ile sevenleriyle yeniden buluşturan Burak Aksak, Leyla ile Mecnun kitabının imza günü için 29 D&R Ankara Cepa’da okurlarıyla buluşacak.

PROGRAM 

27 Nisan Cuma Metin Uca D&R Adana Optimum 18:00 
27 Nisan Cuma Ahmet Ümit D&R Cevahir Avm 18:00 
28 Nisan Cumartesi Koray Avcı D&R Ankara Panora 14:00 
28 Nisan Cumartesi Kerem Fırtına D&R Eskişehir Espark 15:00 
28 Nisan Cumartesi Bir Yaz Gecesi ve Shakespeare D&R Zorlu Avm 18:00 
29 Nisan Pazar Ahmet Ümit D&R Tekirdağ Tekira 15:00 
29 Nisan Pazar Burak Aksak D&R Ankara Cepa 15:00BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER