Lauren Cohan, The Walking Dead'in 9. sezonu için geri dönüyor

Lauren Cohan, The Walking Dead'in 9. sezonu için geri dönüyor
Lauren Cohan'in Maggie'yi canlandırdığı günler henüz bitmedi.

Birkaç hafta önce oyuncunun The Walking Dead'in gelecek sezonu için yaptığı görüşmelerde anlaşmazlık olduğu haberi gelmişti. Rick ve Daryl karakterlerini canlandıran oyuncuların aldığına yakın bir ücret isteyen aktrisin talebi kanal tarafından başta uygun görülmeyince görüşmeler tıkandı. Hatta kendisine gelen projeleri değerlendirmeye başlayan oyuncu, Whiskey Cavalier dizisinin pilot bölümünün kadrosuna katıldı.

Maggie'nin The Walking Dead'de yer almaya devam edip etmeyeceği merak edilirken Mark Wahlberg ile oynadığı Mile 22 filminin tanıtımı için CinemaCon'a katılan Lauren Cohan'den yeni bir açıklama geldi. Açıklamaya göre aktris daha iyi bir ücret için anlaştı ve diziye geri dönecek. Ancak şu an için ana kadro oyuncusu olarak ya da daha az bölümle geri dönüp dönmeyeceği belli değil.

Cohan'in dizideki kesin durumu pilot sezonuyla ilgili kararların verildiği mayıs ayıyla birlikte belli olacak. Eğer Whiskey Cavalier ABC kanalından onay alırsa Cohan'in The Walking Dead'de yer alması ama normalden daha az görünmesi bekleniyor. Whiskey Cavalier ile The Walking Dead'in çekim takvimleri genel çerçevede aktristin iki dizide de yer almasına olanak sağlıyor. Ancak bu konuda anlaşmalar ve kanalların tutumları da önem taşıyor. Dolayısıyla Cohan'in geri dönüşü Maggie'nin hikayesini devam ettirmek için olabileceği gibi toparlamak için de olabilir. Eğer ABC kanalı pilot bölüme dizi onayı vermezse bu durumda The Walking Dead'de her zamanki gibi  yer almaya devam edebilir.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER