Muhammed Ali'nin kariyeri dizi oluyor: 8 Fights

Muhammed Ali'nin kariyeri dizi oluyor: 8 Fights
Ünlü boksör Muhammed Ali'nin hayatı da dizi olma yolunda. Oyuncu Morgan Freeman ve Lori McCreary’nin yapım şirketi olan Revelations Entertainment ile CBS TV Studios'un yapımcısı olduğu yeni bir dizi projesinin hazırlıklara başlandı.

Geliştirme aşamasının başladığı 8 Fights -The Life of Muhammad Ali'nin, sekiz bölüm sürmesi beklenen bir mini seri olması ve CBS'in online yayın platformu olan CBS All Access'te yayınlanması bekleniyor. Proje için şimdilik senaryo siparişi verilmiş durumda. Eğer senaryo All Access tarafından beğenilirse pilot bölüm aşaması atlanacak ve resmi dizi onayı alacak.

Projenin senaristi Dan Kay diziyi, Jonathan Eig'in yazdığı Muhammed Ali biyografisi Ali: a Life adlı kitabından uyarlanacak. Her bölümünde Ali'nin kariyerinin önemli bir maçı işlenecek. Ring öncesi ve sonrasında yaşananlar da dizide oldukça önemli yer edinecek. 20. yüzyılın en tartışmalı isimlerinden biri olan Muhammed Ali'nin hayatı bütün planlamalar yolunda giderse 2019'da ekrana gelecek.

CBS All Access Star Trek: Discovery, The Good Fight ve No Activity dizilerini de ekrana getirdi. The Twilight Zone, $1 ve Strange Angel başta olmak üzere birçok projenin hazırlığına ise halen devam ediyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER