Dude ve The Alienist, Netflix Türkiye'de ekrana geliyor!

Dude ve The Alienist, Netflix Türkiye'de ekrana geliyor!
Netflix Türkiye önümüzdeki hafta içinde çeşitli orijinal yapımları ekrana getirmeye devam edecek. Onlarla birlikte birçok lisanslı yapım da online yayın platformda ekrana gelecek.

* 17 Nisan: The Chalet: 1. Sezon
Bir yaz kaçamağı için Fransız Alpleri'ndeki ücra bir dağ evinde toplanan arkadaşlar, geçmişteki karanlık bir sırrın açığa çıkmasıyla ölümcül bir tuzağa düşer. Başroldekiler: Chloé Lambert, Philippe Dusseau, Emilie de Preissac


* 19 Nisan: The Alienist: 1. Sezon
Dr. Laszlo Kreizler, 1896 yılında New York’ta bir seri katili yakalamak için muhabir John Moore, polis memuru Sara Howard ve adli tıp uzmanları Isaacson’lara katılır. Diziyle ilgili detaylı bilgiye bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.
* 20 Nisan: Dope: 2. Sezon
Uyuşturucu savaşı asla bitmiyor. Kamera ekibi Indiana, Karayipler, Detroit ve Atlanta’da kaçakçıları, kullanıcıları ve emniyet teşkilatlarını takip ediyor.


* Dude (Film)
Dört yakın kız arkadaş, rüşdünü ispatlayan bu komedide lisedeki son iki haftalarında kaybı ve yaşamdaki büyük değişiklikleri tartışıyor.


* Mercury 13 (Belgesel)
Bu belgesel, 1961 yılında bir uzay uçuşu için test edilen ancak sadece erkeklerin astronot olarak seçilmesiyle hayal kırıklığına uğrayan kadınları konu alıyor.


* Aggretsuko: 1. Sezon (Anime)
Retsuko, Tokyo'da bir ticaret şirketinin muhasebe departmanında çalışan 25 yaşında kırmızı bir pandadır. Tek istediği, işini yapmak ve gün boyunca ilerlemektir, takdir görmediği işinde uğraşıp didinen Retsuko,bastırılmış öfkesini işten sonra death metal ile dışa vurur.


* 21 Nisan: The Letdown: 1. Sezon
2 aylık bebeği olan Audrey, yeni ebeveyn olanlara yönelik bir destek grubuna katılır ve burada farklı zorluklarla ve yaşamsal değişikliklerle yüzleşen birkaç tuhaf arkadaş edinir.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER