Şahsiyet'in yüksek tempolu yeni bölümlerinde heyecan artarak devam ediyor!

Şahsiyet'in yüksek tempolu yeni bölümlerinde heyecan artarak devam ediyor!
Şahsiyet’in 13 Nisan Cuma günü puhutv’de yayınlanacak olan yeni bölümlerinde; ipuçları Nevra’yı yıllar sonra yeniden Kambura’ya geri getiriyor… Şu ana kadar cinayetleri kusursuzca işleyen Agah, ilk defa geride bir iz bırakırken, hazırladığı sürpriz ile ülke gündeminin en tepesine yerleşiyor.


 
Nevra ile Agah’ı birbirlerine bağlayan sır ne?  Agah’ın peşinde sadece polis mi var? Deva neyin peşinde? Nevra annesiyle hesaplaşmasını yapabilecek mi? Annesi bu hikayenin neresinde? Bu sorular ve daha fazlası yeni bölümlerde cevaplarını arıyor.


 
Cinayet şüphelisi olarak kullandığı Tufan’ı öldürünce Agah’ı, elindeki bu yeni cesetle zor anlar beklemektedir. Nevra ise ipuçlarının peşinde, cinayetlerle arasında tek bağ olan Kambura’ya gittiğinde uzun zamandır kaçtığı çocukluğuyla yüzleşmek zorunda kalacaktır. Geçmişin izleri artık sadece Nevra ve Agah’ı değil etraflarındaki bütün insanları etkilemektedir. Doğum gününü Ateş’le geçiren Nevra’yı çok büyük bir sürpriz beklemektedir.Senaryosu Hakan Günday’a ait Şahsiyet’in Yönetmenliğini Onur Saylak yapıyor.  Şahsiyet’te Haluk Bilginer, Cansu Dere, Müjde Ar, Hüseyin Avni Danyal, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Necip Memili, Şenay Gürler, İbrahim Selim, Fırat Topkorur, Recep Usta, Rabia Soytürk, Ayhan Kavas ve Hümeyra rol alıyorlar. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER