The Purge'ün dizi uyarlamasının kadrosu genişlemeye devam ediyor

The Purge'ün dizi uyarlamasının kadrosu genişlemeye devam ediyor

The Purge film serisinin dizi versiyonunu için hazırlıklara başlandığı haberini daha önce duyurmuştuk. Blumhouse'un yapımcılığını üstlendiği dizi için kadro çalışmaları devam ediyor.

Lili Simmons (Ray Donovan, Banshee), Hannah Anderson (New Mutants) ve Lee Tergesen (Oz), USA Network/Syfy ikilisinin yayınlayacağı dizinin kadrosuna katıldılar.

Donanmada görevli Miguel (Gabriel Chavarria), kız kardeşi Penelope'den (Jessica Garza) şifreli bir mesaj alır ve ailesini korumak için Purge Night'ta evine geri döner. Penelope, Purge destekçisi bir topluluğun üyelerindendir. Purge gecesi kurban edilmek için kendisini tarikatın liderine teslim eden Penelope'nin inancı sınanacak ve Purge'ün gerçekleriyle yüzleşecek.

Kadroya yeni katılan isimlerden Simons, Lila isminde genç, zengin, asi bir kadını canlandıracak. Purge destekçisi gruba katılmayı reddeden Lila, kırılganlığını kendine güveniyle ve çekiciliğiyle maskeleyen; Purge gecesi yarım kalmış bir işini halletmeye karar veren birisi.

Anderson, Jenna isminde Purge karşıtı olan ve normalde o gün kendisini içeri kapatan bir karakteri oynayacak. Dizide ilk kez bundan vazgeçecek ve hem kendisi hem de evliliğiyle ilgili bazı gerçekleri keşfedecek.

Tergesen, dışarıdan sıradan biri gibi görünen ama Purge zamanı maskeli ve silahlı bir şekilde şehri gezen, şehirdeki Purge şiddetine müdahale eden bir isim.

NBC Universal'a bağlı olan USA Network ve Syfy'da yayına girecek olan dizinin arkasında film serisinin yaratıcısı James DeMonaco da bulunuyor. Serinin yeni filmi 2018 yazında sinemalarda olacak. Son filmi Election Year ile serinin en yüksek gişesini elde eden The Purge, her yıl öldürmenin bir gün boyunca yasal hale geldiği bir dünyada yaşananları işleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER