The Purge film serisinin dizisi geliyor

The Purge film serisinin dizisi geliyor

ITV Studios ile birlikte bağımsız televizyon stüdyosu kurduklarını açıklayan Blumhouse, haberle birlikte ilk iki yapımlarını da tanıttı.

Bunların ilki, başarılı bir film serisi olarak yoluna devam eden The Purge'ün (Arınma Gecesi) dizi uyarlaması. NBC Universal'a bağlı olan USA Network ve Syfy'da yayına girecek olan dizinin arkasında film serisinin yaratıcısı James DeMonaco da bulunuyor. Serinin yeni filmi se 2018 yazında sinemalarda olacak.

Son filmi Election Year ile serinin en yüksek gişesini elde eden The Purge, her yıl öldürmenin bir gün boyunca yasal hale geldiği bir dünyada yaşananları işleniyor.

Blumhouse'ın diğer yapımı ise Showtime'da yayınlanacak olan mini dizi Secure and Hold: The Last Days of Roger Ailes. Spotlight ile Oscar kazanan yönetmen ve senarist Tom McCarthy ile gazeteci Gabe Sherman'ın içinde yer aldığı proje, kadın çalışanlara uyguladığına dair ardı arkası kesilmeyen taciz iddiaları yüzünden FOX News kanalının başından ayrılmak durumunda kalan Roger Ailes'in şirketteki son günlerine odaklanıyor.

Ailes her defasında reddetse de birçok çalışandan benzer yönde iddialar gelmesi üzerine Robert Murdoch kendisiyle ayrılık kararı almıştı.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER