Kelebekler'in üç kardeşi Tolga Tekin, Bartu Küçükçağlayan ve Tuğçe Altuğ

Kelebekler'in üç kardeşi Tolga Tekin, Bartu Küçükçağlayan ve Tuğçe Altuğ
Bir türlü uzaya çıkamadığı için canlı yayında isyan eden astronot Cemal, oyunculukta dikiş tutturamadığı için ev videolarına seslendirme yapan Kenan ve işkolik kocasıyla türlü sorunları olan anaokulu öğretmeni Suzan... Tolga Karaçelik’in yazıp yönettiği ‘bir garip aile komedisi’ “Kelebekler”in üç kardeşi Tolga Tekin, Bartu Küçükçağlayan ve Tuğçe Altuğ muhteşem oyunculuk performanslarıyla büyük övgü ve beğeni topluyorlar.
 
Yıllar sonra bir araya gelen üç kardeş: Cemal, Suzan ve Kenan... 30 yıl ayrı kaldıktan sonra, yıllardır haber almadıkları babalarından gelen bir telefon üzerine Hasanlar Köyü’ndeki evlerine giderler. Birbirini çok az tanıyan üç kardeş, köye vardıklarında babalarının öldüğünü öğrenirler. Cemal, Suzan ve Kenan acayipliklerle dolu bu köyde hem birbirlerinin hem kendilerinin hem de babalarının kim olduğunu anlama fırsatı bulurlar.
 
Güçlü mizahının yanı sıra hikâyesi, oyunculukları ve müzikleriyle de dikkat çeken “Kelebekler”, aile olamamak ve büyüyememişlik üzerine, bir garip aile komedisi... Başrollerini Tolga Tekin, Tuğçe Altuğ ve Bartu Küçükçağlayan’ın paylaştığı “Kelebekler”de aynı zamanda; Serkan Keskin, Hakan Karsak, Ezgi Mola, Ercan Kesal gibi oyuncular da rol alıyor.
 
Dağıtımcılığını Chantier Films’in yaptığı “Kelebekler”, Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Diyarbakır, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Mersin, Muğla, Samsun, Van, Yalova ve Zonguldak’ta sinemalarda!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER