The Handmaid’s Tale 2. sezonu 26 Nisan’da sadece BluTV’de!

The Handmaid’s Tale 2. sezonu 26 Nisan’da sadece BluTV’de!
Bol ödüllü ve çok satan romanların yazarı Margaret Atwood’un klasikleşen, Türkçe’ye de “Damızlık Kızın Öyküsü” adıyla çevrilen romanından uyarlanan Emmy ve Altın Küre ödüllü The Handmaid’s Tale dizisinin ilk sezonu sadece BluTV’de yayınlanmıştı.
 
The Handmaid’s Tale, daha önce Amerika’ya dahil olan, totaliter bir topluma sahip Gilead’ı anlatan distopik bir hikaye. Çevre felaketleri ve düşen doğum oranları sebebiyle Gilead’da kadınlara mülk muamelesi yapılmaya başlanır. Kalan birkaç doğurgan kadından biri olan Offred da (Elizabet Moss), ülkenin başkomutanının evinde, damızlık olarak hizmet vermek zorunda kalan bir mülktür. Ancak Offred’in bu korkunç dünyada tek bir amacı vardır; hayatta kalıp ondan koparılan kızını bulmak…
 
Başrollerini Elisabeth Moss ( Madmen), Joseph Fiennes (American Horror Story: Asylum, Shakespeare in Love), Samira Wiley ( Orange is the New Black) ve Alexis Bledel (Gilmore Girls) gibi ünlü yıldızların paylaştığı The Handmaid’s Tale ikinci sezonu da, Amerika yayınından hemen sonra 26 Nisan’da sadece BluTV’den izlenebilecek.

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER