Stranger Things kadrosunun 3. sezon ücretleri belli oldu

Stranger Things kadrosunun 3. sezon ücretleri belli oldu
Netflix'in hit dizisi Stranger Things'in devam eden üçüncü sezon görüşmeleri tamamlandı ve ana kadronun oyuncuları anlaşmalarını imzaladılar. Çekimleri 23 Nisan'da başlayacak sezonda oyuncuların alacağı bölüm başı ücretler de belli oldu.

Buna göre kadro üç parçaya ayrılmış durumda: Yetişkinler, çocuklar, gençler.

Winona Ryder (Joyce) ve David Harbour gelecek sezon bölüm başı 350,000$ kazanacaklar. Finn Wolfhard (Mike), Gaten Matarazzo (Dustin), Caleb McLaughlin (Lucas) ve Noah Schnapp (Will) bölüm başı 250,000$ kazanacaklar. Bu da bir önceki sezonda 20,000$ civarı kazanan çocuk oyuncular için 12 katından daha fazla bir zam demek. Natalia Dyer (Nancy), Charlie Heaton (Jonathan) ve Joe Keery (Steve) ise bölüm başı yaklaşık 150,000$ alacaklar.

Dizinin 14 yaşındaki yıldızı Millie Bobby Brown'ın (Eleven) alacağı yeni ücret bilinmiyor. Bilinense Brown'ın kontrat görüşmelerinde kendisini kadronun geri kalanından ayırdığı ve ayrı pazarlık yaptığı. The Hollywood Reporter'ın haberine göre Brown'ın da diğer çocuklar gibi en az 250,000$ kazanacağına kesin gözüyle bakılırken bazı kaynaklara göre yetişkinler gibi 350,000$, bazısına göre iki grubun ortası olan 300,000$ kazanacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER