Deniz Ali Tatar’la 6.Seans, “Düğüm Salonu” oyuncularını konuk etti!

Deniz Ali Tatar’la 6.Seans, “Düğüm Salonu” oyuncularını konuk etti!
Sinemaseverlerin karşısına yepyeni sohbetlerle YouTube’da çıkmaya devam eden “Deniz Ali Tatar’la 6. Seans”; vizyona giren filmler, oyuncular, yönetmenler, festivaller ve sinemaya dair merak edilen gelişmelerle yerini alıyor. Yeni bölümlerde ise eğlence vaat eden “Düğüm Salonu” filmin oyuncuları konuk oldu!

Seneler önce ilişki yaşayan bir gelinle bir damadın; aynı gün, aynı binada farklı salonlarda başkalarıyla evlenmek üzere olduğu bir düğün komedisi izleten “Düğüm Salonu”nun oyuncularından Gonca Vuslateri, İrem Sak ve aynı zamanda filmin senaristi de olan Şahin Irmak, filmi 6. Seans programında anlattı.

Heyecan dolu bir karakter canlandırdığından bahseden Gonca Vuslateri, Buse’yi canlandırırken çok eğlendiğini ve renklendirirken de büyük keyif aldığını söylüyor. Art arda bir çok filminin vizyona girmesinden ve hepsinin farklı olmasından kaynaklı mutlu olduğunu belirten İrem Sak ise, filmdeki Hülya karakterini ‘evlenmeye karşı isteksiz bir gelin’ olarak nitelendiriyor. Filmin senaryosunu da yazan Şahin Irmak ise hikayeyi gerçek hayattan esinlendiğini belirtiyor. İzleyicileri sıkı bir filmin beklediğinden bahseden Şahin Irmak, Filmde çengelli bir düğüm olduğundan finale doğru çözüleceğini söylüyor.
 
Deniz Ali Tatar, 6.Seans programıyla YouTube kanalında daha birçok film, oyuncu ve yönetmenle buluşmaya devam ediyor. Tatar’ın YouTube kanalından daha birçok röportaja ulaşabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER