National Geographic'in yeni dizisi Valley of the Boom'un kadrosu açıklandı

National Geographic'in yeni dizisi Valley of the Boom'un kadrosu açıklandı
National Geographic Channel'ın Silikon Vadisi temalı yeni bir diziye onay verdiğini Kasım ayında duyurmuştuk. "Valley of the Boom" isimli dizinin kadrosu da açıklandı.

Sezonu altı bölüm sürecek dizide, Silikon Vadisi'ndeki teknolojik yükseliş kronolojik olarak anlatılacak. Dizinin yaratıcısı olan Matthew Carnahan (House of Lies), yönetmenliği ve yürütücülüğü de üstlenirken ona yapımcılıkta Huffington Post kurucusu Arianna Huffington ve STXtv eşlik edecek. Yapımcılar arasında Jason Goldberg, Brant Pinvidic ve David Walpert da yer alıyor. 

Kadroya katılan isimler ise şöyle: Bradley Whitford (West Wing), Steve Zahn (Treme), Lamorne Morris (New Girl), John Karna (Scream), Oliver Cooper (Red Oaks) ve Dakota Shapiro (The Affair). 

Valley of the Boom'da dizinin hikayesi kanalın ikinci sezon hazırlıklarına devam eden diğer dizi projesi Mars'ta olduğu gibi belgesel/dizi karışımı olacak. Baş yapımcılar arasında yer alan David Newsom, projenin dizi kısmından sorumlu olacak. Çekimler bu ayın sonunda Vancouver'da başlayacak ve 2019'da yayına girecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER