Peyton List, Gone Baby Gone'un uyarlamasının kadrosuna katıldı

Peyton List, Gone Baby Gone'un uyarlamasının kadrosuna katıldı
2007 yapımı Gone Baby Gone filminin dizi olarak uyarlandığını ve başrolüne The Originals dizisi ile bilinen Joseph Morgan'ın geldiğini birkaç hafta önce duyurmuştuk. Dizinin kadrosuna son olarak Peyton List de katıldı.

Bostonlı iki özel dedektif Patrick Kenzie ve Angela Gennaro, kaçırılan küçük bir kız çocuğu araştırmaya başlarlar. Araştırma başladıktan sonra olay karmaşıklaşır, profesyonel ve kişisel krize dönüşür. Dennis Lehane'in aynı isimli romanından uyarlanan film, Ben Affleck'in yönetmenlik yaptığı ilk film olma özelliğini taşıyor.

Filmin kadrosunda Casey Affleck, Michelle Monaghan, Morgan Freeman ve Ed Harris gibi isimler yer aldı. Eğer proje, resmi dizi onayı da alırsa Morgan, Casey Affleck'in canlandırdığı Patrick Kenzie karakterini canlandıracak. Diziye yeni katılan Peyton List ise Monaghan'ın canlandırdığı Angela Gennaro'yu oynayacak. Angela ve Patrick ince zekalarıyla, aralarındaki kimyayla, sokaklara dair bilgileriyle iyi bir ikili oluyorlar.

Projenin senaryosunu Black Sails'in yaratıcılarından Robert Levine yazacak. Yapımcılar arasında Levine, Lehane, 20th Century Fox TV ve Miramax de yer alıyor. List'le birlikte diziye katılan Laysla De Oliveira ise Patrick'in acil doktoru arkadaşı Grace Cole'u oynayacak. Kadrodaki diğer isim Christine Lahti ise Angela'nın annesini canlandıracak.

Kariyerinde The Tomorrow People, Frequency, Mad Men ve The Flash gibi diziler de bulunan Peyton List, şu sıralar Gotham dizisinde Ivy Pepper karakteriyle ekrana geliyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER