TOLGSHOW'a bu hafta Hakan Altun ve Hakan Yılmaz konuk oluyor!

TOLGSHOW'a bu hafta Hakan Altun ve Hakan Yılmaz konuk oluyor!
Tolga Çevik’in ‘Arkadaşım’ karakteri olarak sahneye çıktığı, ekranların en değişik talk show programı TOLGSHOW’un 17 Mart Cumartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümüne Hakan Altun ve Hakan Yılmaz konuk olacak, ekran karşısındaki milyonlar çok eğlenecek.

Hakan Altun’un “Hak show’u yapmaya geldim” diye sahneye çıkmasıyla ‘Arkadaşım’ neye uğradığını şaşıracak. Kısa süre sonra ipleri yeniden ele alan Arkadaşım, ünlü sanatçıdan kız arkadaşıyla kendisini barıştırmasını isteyecek. Arkadaşım’ın kız arkadaşına telefon eden Altun’un, “Ben telefonunda başında çaresiz bekleyen adamım” sözleri salonu kahkahaya boğacak. Arkadaşım’ı sevdiği kadınla barıştırmak için her yolu deneyen Altun, ‘Unutamadım’ adlı sevilen şarkısını da TOLGSHOW izleyicileri için seslendirecek.İKİNCİ BÖLÜMÜN SÜRPRİZİ: HAKAN YILMAZ

Gösterinin ikinci perdesinde ise Hakan Yılmaz sahneye çıkacak. ‘Arkadaşım’, kralın hırçın kızı ‘Prensesiye’, Hakan Yılmaz bir çoban, Sarp ise damat adayı ‘prensiyör’ olacak. Prensesiye’nin gönlü çobana kayacak, ortalık yine çok karışacak.

25 Film’in yapımcılığını üstlendiği; Gizemli Yönetmen Fırat Parlak ve Minik Müzisyen Özer Atik’in yer aldığı, ekranların en komik, en neşeli ve en yaratıcı programı TOLGSHOW’un 10. bölümü 17 Mart Cumartesi saat 23.30’da FOX’ta.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER