The Originals'ın uzantı dizisi için kadro çalışmaları başladı

The Originals'ın uzantı dizisi için kadro çalışmaları başladı

The Originals'ın bir süredir konuşulan uzantı dizisi için hazırlıklar devam ediyor ve kadro çalışmaları başladı. Hope karakteri The Originals'ın geçtiğimiz sezonunda The Vampire Diaries'in final bölümünde Alaric ve Caroline tarafından kurulan yatılı okula katılmıştı. Hatta sonrasında dizinin final sezonunda zaman atlaması yapılacağı ve Hope'un ergen versiyonunu Danielle Rose Russell'ın canlandıracağı haberi gelmişti.

Henüz pilot bölüm onayı almasa da masa başı çalışmaları devam eden muhtemel uzantıya Alaric'i canlandıran Matt Davis ve Russell başrol olarak katıldılar. Quincy Fouse, Jenny Boyd, Kaylee Bryant ve Aria Shahghasemi de Hope merkezli uzantı projesinde onlara eşlik edecekler. The Originals'ın uzantısının pilot ve/veya resmi dizi onayı alıp almayacağı şimdilik belli değil. The CW'nun gelecek sezon dizileri hakkında mayıs ayı içerisinde karar vermesi bekleniyor.

Kanal, uzun ömürlü dizisi Supernatural için de "Wayward Sisters" isminde bir uzantı hazırlıyor. Ayrıca beş gün dizi yayınlayan kanal artık pazar günü de dizi yayınlayacağını duyurmuştu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER