A Series of Unfortunate Events'in 2. sezon ana tanıtımı yayınlandı

A Series of Unfortunate Events'in 2. sezon ana tanıtımı yayınlandı
Netflix'in roman uyarlaması dizilerinden olan  A Series of Unfortunate Events'in ikinci sezon ana tanıtımı yayınlandı. Dizinin 10 bölümlük ikinci sezonu 30 Mart'ta tüm bölümleriyle yayınlanacak. İkinci sezonun kısa özeti şu şekilde:

"Ne kadar karanlık görünürse görünsün her şey daima daha kötüye gidebilir. Daha fazla her zaman daha iyi değildir. Hatta bazen çok daha kötüdür. 30 Mart'ta daha fazla kötü kahramana, daha fazla entrikaya, daha fazla tehlikeye, daha fazla öksüze ve daha fazla kundaklamaya hazır olun. Bu sezon gerçekten berbat geçecek."

Lemony Snicket takma adını kullanan yazar Daniel Handler'ın aynı adlı roman serisinden televizyona uyarlanan ve tam adı Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events olan dizi, ailelerini bir yangında kaybedince kimsesiz kalan ve Kont Olaf'ın yanına yerleştirilen üç çocuğun başından geçenler, ailelerinin gizemli ölümünün arkasındaki gerçek üzerine kurulu. Dizide Kont Olaf rolünü How I Met Your Mother ile tanınan Neil Patrick Harris canlandırıyor.

A Series of Unfortunate Events'in ikinci sezon resmi tanıtımı geçtiğimiz ay yayınlanmıştı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER