Marvel's Jessica Jones ve Collateral, Netflix Türkiye'de başlıyor!

Marvel's Jessica Jones ve Collateral, Netflix Türkiye'de başlıyor!
Netflix Türkiye, orijinal içeriklerini ekrana getirmeye devam ediyor. 8 Mart Kadınlar Günü'nde Jessica Jones'un yeni sezonunu ve belgesel Ladies First'ü ekrana getirecek olan platform, 9 Mart'ta da diğer orijinal içeriklerini yayına alacak. Ayrıca Netflix Türkiye'nin lisanslı yeni içerikleri de gelecek günlerde ekranda olmaya devam edecek.

* Marvel's Jessica Jones: 2. Sezon (2. sezon)
Travmatik geçmişinden kurtulamayan Jessica Jones, Hell’s Kitchen’daki acımasız düşmanı başka birine daha zarar vermeden önce onu bulmak için özel yeteneklerini kullanır.

              
* Ladies First (Belgesel)
Hindistan’ın Ratu köyünde kadın haklarının kısıtlı olduğu yoksul bir ortamda doğan Deepika Kumari, 18 yaşında dünyanın bir numaralı kadın okçusu olur.

             
* Love (3. sezon)
Yaratıcıları arasında Judd Apatow'un da bulunduğu bu cesur komedide, asi Mickey ve iyi huylu Gus modern ilişkilerin heyecanları ve ızdırapları arasında geziniyor.

            
* Collateral
Bir pizza dağıtıcısın öldürülmesini araştıran Londralı dedektif; uyuşturucu satıcılarını, kaçakçıları ve gizli ajanları içeren karmaşık bir komployu açığa çıkarır.

              
* The Outsider (Film)
Savaş sonrası Japonya'da tutsak olan bir Amerikalı asker, yakuzanın karanlık dünyasına girerek, özgürlükleri için ödedikleri yaşam biçimini benimser.

              
* My Next Guest Needs No Introduction with David Letterman: Malala Yousafzai
Televizyon efsanesi David Letterman, aylık talk show programında etkileyici ve dünyaca ünlü kişilerle derinlemesine röportajlar yapıyor ve merak ettiği yerleri geziyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER