Shelley Hennig'in yeni dizi projesi belli oldu: False Profits

Shelley Hennig'in yeni dizi projesi belli oldu: False Profits
Son olarak Teen Wolf dizisiyle ekrana gelen, The Secret Circle ile de tanınan Shelley Hennig'in yeni dizi projesi belli oldu. Aktris, ABC kanalında ekrana gelmesi için planlanan False Profits'in kadrosuna katıldı.

Komedi ve pembe dizi temelli yeni proje, kanaldan pilot onayı aldı ve resmi dizi onayı da alırsa diziye dönüşecek. Code Black'in eski senaristi-yapımcısı Kayla Alpert projeyi hazırlıyor. Yapımcılar arasında Jason Reed ve ABC Studios da bulunuyor.

Dizide Arizona banliyosunda yaşayan kadınlardan oluşmuş bir grup, kozmetik dünyasında pazarlama işine giriyorlar. Hennig, Hillary Jenkel isminde sivri dilli, kolay sinirlenen eski bir güzellik kraliçesini canlandıracak. Arkasında bırakmaya çalıştığı uyuşturucu alışkanlığı nedeniyle eski günleri geride kalan Jenkel'in altı yaşındaki bir kızı vardır.

Arasını düzeltmeye çalıştığı kızının babası kendisine velayet davası açınca bu sefer hayatını düzeltmesi gerekiyor ve gruba katılıyor. Bu sırada eski bir güzellik kraliçesi olarak deneyimlerini de işine aktarıyor.

Hennig, Liberty Crossing ve Netflix filmlerinden When We First Met'le kısa bir süre önce ekrandaydı. Ayrıca bir diğer Netflix filmi The After Party'yle de ekranda olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER