Rubato ile Başka Şarkı'nın bu haftaki konuğu Hakan Altun!

Rubato ile Başka Şarkı'nın bu haftaki konuğu Hakan Altun!
Her  bölümüyle izleyicilerine eşsiz bir müzik keyfi yaşatan ve kısa sürede hem ekranda hem de dijital ortamda milyonlarca izleyiciye ulaşan Rubato ile “Başka Şarkı” programına bu hafta Hakan Altun konuk olacak.

“Kinimi, egomu ve kıskançlığımı sandığa koyup okyanusa attım!”
 
Türkiye'nin usta müzisyenleri Fatih Ahıskalı, Özer Arkun, Göksun Çavdar ve Eralp Görgün'den oluşan Rubato, "Başka Şarkı" programında kendine has yorumu, şarkıları ve canlı performansıyla  Hakan Altun’u ağırladı.  

Hakan Altun, programda  kendi hakkında da özel açıklamalarda bulundu. Maneviyata çok önem verdiğini ve  manevi değerlerin  önüne  hiçbir şeyin geçemeyeceğini söyleyen ünlü şarkıcı, “Ben hayatı çok seviyorum. İnsanları kırmamak üzerine, yalan söylememek üzerine kurulmuş bir hayatım var. Samimiyet karşı tarafa da geçiyor. Eğer samimi olursanız insanlar sizi her halinizle seviyor. Kinimi, egomu ve kıskançlığımı  sandığa koyup okyanuslara atmış bir insanım” dedi.

“Dersi kırıp Beşiktaş’ın idmanlarına giderdim!”
 
Koyu bir Beşiktaş tarafı olan Hakan Altun, programda Beşiktaş ve futbol aşkının nasıl başladığını da anlattı. Ünlü şarkıcı, “Rahmetli babam futbolcu olduğu için futbola çok büyük  sevdam oldu. On sene boyunca lisanslı futbol oynadım. Babam çocukluğumdan beri beni maçlara götürüyordu. Dersi kırıp Beşiktaş’ın  idmanlarına  gidiyordum. Futbol aşkı menfaatsiz bir tutkudur. Futbol izlemek benim için balık tutmak gibi bir şey. Rahatlıyorum” dedi.

“Telefonun Başında’ şarkısını eski kız arkadaşımdan telefon beklerken yazmıştım”
 
Yazdığı şarkıların ayrı hikayeleri olduğunu belirten Hakan Altun, “Telefonun Başında” şarkısının hikayesini de izleyenlerle paylaştı. Ünlü şarkıcı, “Bu şarkıyı o dönem ki sevdalımdan  telefon beklerken yazmıştım. Evde oturuyordum. Kız arkadaşımla küsmüş ve  25 gündür konuşmuyorduk. Klavyenin başındayım, cep telefonum da karşı koltuktaydı. Birden cep telefonuma mesaj geldi. Mesaj arkadaşımdan gelmiş ve beni halı saha maçına çağırıyor. Ben de kız arkadaşımdan ‘mesaj gelecek mi, arayacak mı?’ diye telefona sürekli bakıyordum. Onun üzerine ben de bu şarkıyı yazdım. Çünkü telefonun başında çaresiz  bekleyenler çok oluyor. Bunu hissederek yazmıştım” sözleriyle şarkısının duygusal hikayesini paylaştı. 

“İlişkiyi ayakta tutan saygıdır!”
 
Aşk şarkılarıyla gönüllerde taht kuran Hakan Altun,  gençlere aşk hakkında da tavsiyelerde bulundu. Ünlü şarkıcı, “İlişkide saygı çok önemli. Önemli olan ayrılık noktasına gelmemek. İlişkide saygı biterse büyük sıkıntı oluşuyor. Buradan tüm  gençlere tavsiyem aşk konusunda saygıyı  kaybetmemeleri. Bana göre mutluluğu ayakta tutan saygıdır” dedi.

Hakan Altun’un konuk olduğu “Rubato ile Başka Şarkı” 3 Mart Cumartesi 21.00’de Kral Pop TV ve Kral TV ekranlarında.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER