Westworld, 2. sezonun için bazı karakterlerini geri getiriyor

Westworld, 2. sezonun için bazı karakterlerini geri getiriyor
HBO'nun ilk sezonuyla oldukça beğenilen dizisi Westworld'ün 22 Nisan'da başlayacak ikinci sezonunun fragmanı yayınlandığından beri bazı karakterlerin geri dönüp dönmeyeceği merak konusu olmuştu. Dizinin patronları Jonathan Nolan ve Lisa Joy, EW ile konuşarak bu konuda merak giderici bazı açıklamalarda bulundular

The Man in Black (Ed Harris) ve William (Jimmi Simpson): Hayatta ve yeni bir görevi var. Ayrıca genç halini de göreceğiz ve William'ın parkın ilk zamanlarındaki ilk haline tanık olacağız.

Elsie Hughes (Shannon Woodward) ve Ashley Stubbs (Luke Hemsworth): İkisi de hayattalar ve Westworld'ü konuk olarak keşfedecekler. Bu durumdan pek de eğlenecekleri söylenemez.

Charlotte Hale (Tessa Thompson): Kurul toplantısından sağ kurtuluyor, geri dönüyor ve daha fazla probleme sebep olacak.

Lee Sizemore (Simon Quarterman): Parkın baş yazarı Marve'nin rehnesi olarak sezona başlayacak ve kendi hikayelerinden birinde oyuncu olacak.

Peter Abernathy (Louis Herthum): Dolores'in babası da diziden çıkmış gibi dursa da geri dönen bir karakter. Önemli bir ağırlığı olacak.

Clementine Pennyfeather (Angela Sarafyan): Depoya konan Clementine finalde tekrar görünmüştü ve gelecek sezonda yepyeni bir versiyonla geri dönecek.

Dr. Robert Ford (Anthony Hopkins): Dolores tarafından gerçekten öldürülen karakterin ve aktörün dönmesi beklenmiyor. Ama genç versiyonunu bir geri dönüş sahnesinde izleyeceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER