Global Agency, Amazon'a eğlence formatı satan ilk Türk şirketi oldu

Global Agency, Amazon'a eğlence formatı satan ilk Türk şirketi oldu
-- ÖZEL HABER--

Global Agency formatı olan The Remix'in hakları, Amazon Prime Hindistan tarafından satın alındı. Bu anlaşma Amazon Prime tarihinde bir ilk olma özelliği taşıyor. İlk kez Amazon Prime’da 200’e yakın bölgede yayınlanmak üzere bir müzik reality show başlayacak. Daha da önemlisi, Amazon gibi bir dünya devinde yayınlanacak olan ilk eğlence formatını bir Türk şirketi satmış oldu.

Global Agency konuyla ve formatla ilgili şu açıklamaları yaptı: "The Remix, kataloğumuza girdiği ilk günden beri en dikkat çeken, en farklı formatlarımızdan biri oldu. Dj’ler ile sarkıcıların çift olarak yarıştıkları bu formatta (Bir DJ ve bir şarkıcı iki kişilik bir grup olarak yarışıyor), yarışma süresince kendilerine verilen şarkılara, bir müzik direktörünün de desteğiyle cover yapıyorlar. Her hafta farklı bir müzik türü üzerine yarışılıyor. Jüri üyeleri ve halk oylaması sonucunda da haftalar sonra yarışmanın kazananları büyük ödüle ulaşıyor.

 Ayrıca Hint versiyonu ile başlayacak show, Hindistan’ın da en büyük yapımlarından birisi olma özelliğini taşıyor. İzleyicilere tam bir görsel şölen yaşatacak olan programın bu anlaşmanın ardından çok farklı ülkelerde ve pek çok başarılı diğer dijital platformda da büyük başarılara imza atacağına inancımız tam."

The Remix, ülkenin en ünlü isimlerinden oluşan jüri üyeleri, sunucusu ve yarışmacıları ile 09 Mart 2018’de Amazon Prime’da yayınlanmaya başlayacak. 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER