The Purge serisinin dizi uyarlamasının kadro çalışmaları başladı

The Purge serisinin dizi uyarlamasının kadro çalışmaları başladı
The Purge film serisinin dizi versiyonunu için hazırlıklara başlandığı haberini geçtiğimiz nisan ayında duyurmuştuk. Blumhouse'un yapımcılığını üstlendiği dizi için kadro çalışmaları başladı.

Gabriel Chavarria (East Los High) ve Jessica Garza (Six) yeni dizinin başrolleri olarak projeye katıldılar. Donanmada görevli Miguel (Chavarria), kız kardeşi Penelope'den (Garzia) şifreli bir mesaj alır ve ailesini korumak için Purge Night'ta evine geri döner. Penelope, Purge destekçisi bir topluluğun üyelerindendir. Purge gecesi kurban edilmek için kendisini tarikatın liderine teslim eden Penelope'nin inancı sınanacak ve Purge'in gerçekleriyle yüzleşecek.

NBC Universal'a bağlı olan USA Network ve Syfy'da yayına girecek olan dizinin arkasında film serisinin yaratıcısı James DeMonaco da bulunuyor. Serinin yeni filmi 2018 yazında sinemalarda olacak. Son filmi Election Year ile serinin en yüksek gişesini elde eden The Purge, her yıl öldürmenin bir gün boyunca yasal hale geldiği bir dünyada yaşananları işleniyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER