Meryem ve Kızlarım İçin dizileri final yapıyor!

Meryem ve Kızlarım İçin dizileri final yapıyor!
Kanal D iki dizisi için final kararı aldı. TMC yapımı uyarlama drama Meryem ve Süreç Film yapımı Kızlarım İçin, 28 Şubat Çarşamba akşamı final bölümleri ile ekrana gelecekler.
  
Meryem ve Savaş hak ettikleri mutluluğu yakalayabilecek mi?
Geçtiğimiz Ağustos ayında izleyicisi ile buluşan, başrollerinde Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç ve Cemal Toktaş’ın yer aldığı  “Meryem” ekrana geldiği ilk günden itibaren sürekli yükselen grafiği ile izleyicinin haklı beğenisini kazandı.
30. bölüm itibariyle ekran serüvenini sonlandıracak Meryem’in son bölüm fragmanı önceki gün yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Meryem-Savaş, Burcu-Güçlü aşkı doludizgin devam ederken, Oktay, Derin, Beliz ve Sargun ailesinin hikâyesi ise merak konusu.
 
Yaşar Yılmaz ve kızları için yolun sonu.
Başrollerini Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Elifcan Ongurlar, Sanem Yeles ve Ahsen Eroğlu’nun paylaştığı dizi “Kızlarım İçin”  Çarşamba günü yayınlanacak 13.bölümü ile ekrana veda edecek.
 
Sumru ve Egemen’in evliliği hangi dengeleri değiştirecek? Yaşar, Zübeyir’den sonra Tayfun’u da öldürecek mi? Kumru ve Yağız aşkı ne olacak? Tüm gerçekler ortaya çıkacak mı? gibi tüm soruların cevapları Kızlarım İçin’in son bölümünde olacak.
 
RaniniTv Ailesi olarak Meryem ve Kızlarım İçin ekiplerine ferah feza yeni yolculuklar dileriz..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER