Zeynep Çamcı'ya, Adı: Zehra setinde Uzak Doğulu hayranlarından büyük ilgi!

Zeynep Çamcı'ya, Adı: Zehra setinde Uzak Doğulu hayranlarından büyük ilgi!
Çekimleri Almanya’nın Frankfurt kentinde başlayan Adı: Zehra dizisinin başarılı oyuncusu Zeynep Çamcı, Avrupa’da Uzak Doğulu hayranlarından büyük ilgi gördü.

İki annenin dramını farklı biçimde ele alan Adı: Zehra dizisinin çekimleri Almanya’nın Frankfurt kentinde başlayarak, İstanbul’da devam etti. Almanya çekimlerinde seti ziyaret ederek Zeynep Çamcı ile fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını kırmayan oyuncu, tüm hayranları ile tek tek fotoğraf çektirdi. Avrupalı hayranlarının yanı sıra Uzak Doğulu hayranları ile de fotoğraf çektiren başarılı oyuncu, “En çok Almanya’da Uzakdoğulu hayranlarımla karşılaşmak beni şaşırttı. Adı: Zehra, Frankfurt’da tutucu bir Türk ailesinin kızı olarak dünyaya gelen, 22 yaşındaki Zehra’nın, Almanya’daki yoksul ve bağnaz ailesinin evinde başlayıp, İstanbullu zengin bir ailenin sırlarla ve korkunç bir suçla gölgelenmiş konağında devam eden hikayesini anlatıyor” dedi.
FOX’un merakla beklenen, yapımcılığını NTC Medya/Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Taner Akvardar’ın oturduğu, senaryosu Bekir Baran Sıtkı, Murat Emir Eren ve Rana Mamatlıoğlu tarafından kaleme alınan “Adı: Zehra” dizisi, 24 Şubat Cumartesi saat 20.00’de izleyiciyle buluşacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER