Ufak Tefek Cinayetler ekibi çekim için Uludağ'a gitti!

Ufak Tefek Cinayetler ekibi çekim için Uludağ'a gitti!
Ay Yapım imzalı, Yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı Star TV’nin  büyük beğeni ile izlenen dizisi Ufak Tefek Cinayetler ekibi yeni bölüm çekimleri için geçtiğimiz hafta Uludağ’daydı.
 
20 Şubat Salı akşamı ekrana gelecek 17. bölümde Arzu, Ayaz’ın kayak turnuvası için Uludağ’a giderken Mehmet’de onlara katılır. Ancak hiç hesapta olmayan Burcu’nun da Mehmet’in peşine takılması  gerginliğe neden olur. Mehmet’in Arzu ile baş başa kalma planları suya düşerken Burcu ise kıskançlık krizine girer.
 
Çekim aralarında karın tadını da çıkartan “Ufak Tefek Cinayetler “ ekibine ilgi büyüktü.  Kar topu savaşı yapan sevilen oyuncular Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Duygu Sarışın, Aslıhan Kapanşahin ve Mehmet Doruk  birlikte hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmediler.
 
Hava almak için gece yürüyüşe çıkan Arzu ve Mehmet kaybolurken ikiliyi kıskanan  Burcu ise beklenmedik bir hamle yapar. Çarpıcı gelişmelere dolu Ufak Tefek Cinayetler Salı akşamı Star’da. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER