Netflix ve Ryan Murphy'den yeni bir dizi geliyor: The Politician

Netflix ve Ryan Murphy'den yeni bir dizi geliyor: The Politician
Netflix ve Ryan Murphy'den yeni bir dizi geliyor. Bir hafta süren teklif savaşından galip çıkan Netflix, The Politician isimli bir saatlik komedi dizisine onay verdiğini açıkladı. Proje şimdiden iki sezonluk onay aldı.

Brad Falchuk, Ian Brennan ve Ryan Murphy'nin elinden çıkan The Politician'ın başrolünde Ben Platt (Dear Evan Hanson) yer alıyor. Oscar ödüllü oyuncular Barbra Streisand ve Gwyneth Paltrow'la olan görüşmeler devam ediyor. Murphy, diğer dizilerinde olduğu gibi ilk bölümü yönetecek, hatta Streisand anlaşmayı imzalarsa onun da bölüm yönetmesi bekleniyor. Üçlüyle daha önce Glee'ye konuk olduğunda çalışan Paltrow, hali hazırda Falchuck ile nişanlı.

Dizi hakkındaki detaylar şu an için açıklanmasa da Platt'in zengin Santa Barbaralı politikacı karakteri etrafında şekillenmesi ve her sezonun girdiği farklı bir politik yarış içinde geçmesi bekleniyor. Hatta Platt'in bazı bölümlerde müzikal performans sergilemesi de planlanmakta

Netflix daha önce de Ryan Murphy'nin Ratched isimli projesine dizi onayı vermişti. 20th Century Fox TV ile olan ilk bakış anlaşması bu yaz bitecek olan Murphy'nin Netflix'e geçebileceği de dedikodular arasında. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER