Twilight serisinin yazarı Stephenie Meyer'in yeni romanı Kimyager dizi olarak uyarlanıyor

Twilight serisinin yazarı Stephenie Meyer'in yeni romanı Kimyager dizi olarak uyarlanıyor
Alacakaranlık serisinin geniş bir kitle tarafından tanınan yazarı Stephenie Meyer'in yeni romanı Kimyager (The Chemist) de dizi olarak uyarlanma yolunda. Ülkemizde Epsilon Yayınları'nın yayımladığı 2016 çıkışlı kitabı Tomorrow Studios uyarlayacak. Meyer ve Meghan Hibett de yapımcı olarak projede yer alacaklar. Dizinin konusu şöyle:

"Kimyager romanında karşımıza bu kez adı sürekli değişen ve devlet adına çalışan tehlikeli bir kadın ajan çıkıyor. Devlet için çalışan fakat yaptığı işler nedeni ile bir anda eski işverenin hedefi haline gelen kadın ajan hayatta kalabilmek için sürekli isim ve yer değiştirmek zorunda kalır. Güvendiği nadir insanlar tek tek öldürülmektedir. Peşindekilerden kurtulmak ve hayatta kalabilmek için önemli bir bilgi edinir. Fakat bu bilgi onun hayatını daha da zora sokacak olan bir adama yönlendirir."

Meyer'ın dört kitaplık Twilight serisi ülkemiz dahil olma üzere 50'den fazla ülkede 100 milyondan fazla kopya sattı. Ayrıca Tomorrow Studios, Good Behavior, Snowpiercer ve Hanna dizilerini de ekran için hazırlıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER