17. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nin reklam filmi ‘Hayat Var!’ yayınlandı!

17. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nin reklam filmi ‘Hayat Var!’ yayınlandı!
İş Bankası Maximum Kart ana partnerliğinde düzenlenecek 17. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nin 2018 Reklam Filmi yayında! Festivalin “Hayat Var!” temalı kampanyasının yüzü de olan film, oyuncu Rıza Kocaoğlu tarafından seslendirildi ve Türkiye’nin önde gelen ajanslarından Rafineri’nin yaratıcılığında hazırlandı.
 
İş Bankası Maximum Kart ana partnerliğinde 15 Şubat’ta başlayacak 17. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nin “Hayat Var!” temalı 2018 kampanyasının yüzü olan Reklam Filmi yayınlandı. !f 2018 Reklam Filmi, vahşi hayata ve fiziksel olarak kendinden daha güçlü yaratıklara karşı hayatta kalma mücadelesi veren canlıları anlatıyor.
 
Yaratıcı yönetmenliğini Ayşe Bali, Sezer Üstüngel ve Resul Geniş’in üstlendiği, Rafineri ekibinden Gözde Aldinç Atamer, Seren Toktamış, Şafak Serter, Can Önder ve Hüseyin Sert’in ortaklaşa hayat geçirdiği !f 2018 Reklam Filmi’nin seslendirilmesi oyuncu Rıza Kocaoğlu tarafından yapıldı.
 
Biletler 2 Şubat’ta biletix’te!
İş Bankası Maximum Kart’ın 6. kez ana partnerliğinde ve CGV Mars Cinema Group ortaklığında gerçekleşecek !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nin biletleri 2-4 Şubat tarihlerinde İstanbul için, 23-25 Şubat tarihlerinde de Ankara ve İzmir için% 10 indirimle, İş Bankası Maximum Kart sahiplerine ise %20 indirimle biletix’te ön satışa çıkacak.
 
Tüm öğrencilere !f bileti 2 TL!
!f İstanbul’un geçtiğimiz yıl genç !f’çilere özel olarak başlattığı indirimli gösterim fırsatı bu yıl da devam ediyor. Öğrenci kimliğini gösteren !f’çilere hafta içi gündüz seanslarındaki filmler 2 TL’den satışa sunulurken; İş’te Üniversiteli kredi kartına ya da Maximum Kart sahibi öğrenciler ise aynı seansları 1 TL ödeyerek izleyebilecekler.
 
İş Bankası Maximum Kartlılara özel avantajlar
Festivalde İş Bankası Maximum Kart sahiplerine özel olarak hazırlanan “Maximum Film” ve “Maximum Müzik” paketleri ile biletlerde %50 indirim ayrıcalığı sunulacak. İş Bankası Maximum Kart sahipleri, “Maximum Film” paketiyle en az 4, en fazla 20 adet festival sinema biletini, “Maximum Müzik” paketiyle ise en az 2, en fazla 6 adet etkinlik biletini %50 indirimle satın alabilecekler. Paket almayı tercih etmeyen İş Bankası Maximum Kart sahipleri için de film ve etkinlik biletlerinde ön satışta %20 indirim ayrıcalığı sunulacak.
 
İş Bankası Maximum Kart ana partnerliğinde ve CGV Mars Cinema Group ortaklığında yapılacak 17. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali, 15 Şubat’ta İstanbul’da başlayacak ve 1 Mart’ta Ankara’ya ve İzmir’e uğrayarak 4 Mart’ta 17. yaş yolculuğunu tamamlayacak.
 
Festival Mekânları
 
İSTANBUL
alt | bomontiada: Tarihi Bomonti Bira Fabrikası Birahane Sokak No: 1 Bomonti/İstanbul
Cinemaximum Akasya: Acıbadem Mahallesi, Akasya Alışveriş Merkezi, Akasya Sokak No:25, İstanbul
Caddebostan Kültür Merkezi (CKM): Haldun Taner Sok. Caddebostan Kültür Merkezi No:11 İstanbul
Cinemaximum City’s Nişantaşı: Teşvikiye Cad. City's Nişantaşı Alışveriş Merkezi No:162, İstanbul
Cinemaximum Kanyon: Kanyon AVM Kat:1 Büyükdere Caddesi No:185 Levent Beşiktaş/İstanbul
Soho House İstanbul: Evliya Çelebi Mahallesi Beyoğlu/İstanbul
 
ANKARA
Cinemaximum Armada: Beştepe, Armada Alışveriş Ve İş Merkezi, Eskişehir Yolu No:6  Söğütözü/Yenimahalle/Ankara
 
İZMİR
Cinemaximum Konak Pier: Atatürk Cad., No:19 Pier AVM İzmir
 
17. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali
15-25 Şubat 2018 İstanbul
1-4 Mart 2018 Ankara & İzmir
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER