Sinan Çalışkanoğlu ve Filiz Ahmet, Görevimiz Tatil filminde karşımıza çıkacak!

Sinan Çalışkanoğlu ve Filiz Ahmet, Görevimiz Tatil filminde karşımıza çıkacak!
9 yıl aradan sonra görev icabı da olsa tatile çıkmayı başarabilen “Mutlu” ailesinin karavanı yolda Yavaşlar Köyü’ne düşüyor.

Tatillerinin bir kısmını Yavaşlar Köyü’nde geçirmek zorunda kalan Türkan Mutlu (Demet Abağ) ve Sıtkı Mutlu (Zafer Algöz) köyün misafirperver muhtarı Murtaza (Sinan Çalışkanoğlu) ve karısı Gülizar’ın (Filiz Ahmet) konuğu oluyor. İstanbullu aile ahırda ağırlanmalı, aynı kaptan kuru fasulye yemeli bu misafirperverlik karşısında ne yapacağını şaşırıyor.

SugarWorkz ve Taff ortak yapımı aile komedisi “GÖREVİMİZ TATİL”in senaryosu Çakalllarla Dans serisinin de yönetmeni  Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi’ye ait.


 
Demet Akbağ’ın canlandırdığı “titiz ve fedakar” Türk annesi “Türkan Mutlu”nun eşi “Sıtkı Mutlu”yu Zafer Algöz’ün canlandırdığı filmin diğer rollerinde ise Deniz Altan, Ali Keçeli, Hakan Bilgin, Özlem Türkad, Enis Arıkan, Sinan Çalışkanoğlu, Filiz Ahmet, Onur Dilber, Sarp Akkaya, Yılmaz Gruda, Anıl Tetik yer alıyor.

9 yıldır tatile çıkmayan bir ailenin, terapi seansıyla başlayan değişimleri, tatilleri ile devam edecektir!

Ailece bir arada olmanın yenide keşfedileceği eğlenceli tatil macerası, pek çok kişinin hayatını değiştirip, ülke gündemine bile oturacaktır! “Görevimiz Tatil” 23 Şubat’ta sinemaseverlerle buluşacak. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER