The CW, Charmed geri döndürmek için çalışmalara yeniden başladı

The CW, Charmed geri döndürmek için çalışmalara yeniden başladı
The WB ve UPN birleşip The CW ollmadan önce The WB'da sekiz sezon yayınlanan Charmed dizisi için ekrana geri dönüş ümidi yeniden doğdu. Kanal ilk olarak geçtiğimiz yılın ocak ayında diziyi diriltmek istediğini duyurmuş, şubat ayında şimdilik vazgeçtiğini açıklamıştı. Proje yeniden gündeme geldi ve kanaldan gelecek sezon için pilot bölüm onayı aldı.

Diziyi kanalın Jane the Virgin dizisinin ekibinde yer alan Jessica O’Toole, Amy Rardin ve Jennie Snyder üçlüsü yazacaklar. CBS Studios da yapımcı olarak yer alacak.

Alyssa Milano, Shannen Doherty, Holly Marie Combs ve Rose McGowan dörtlüsünün başrolde yer aldığı orijinal dizi, insanları kötü güçlerden korumaya çalışan birkaç cadının hikayesi üzerine kuruluydu. Yeni dizi de eskinin yolundan ilerleyerek merkezine üç genç cadı oturtacak. Ancak zaman olarak günümüzde geçecek. Üç kız kardeş cadı olduklarını öğrenirler. Şeytanlarla mücadele, aile bağlarını devam ettirme, ataerkilliğe karşı gelme... Bir cadının işi asla bitmez!

İlk deneme duyurulduğunda dizinin 70'lerde geçmesi planlanıyordu. Proje dizi onayı aldığı takdirde orijinal dizideki karakterlerin görünmesi beklenmiyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER