Doctor Foster'ın 3. sezonu için görüşmeler başladı

Doctor Foster'ın 3. sezonu için görüşmeler başladı
BBC'nin bol ödüllü dizisi Doctor Foster'ın üçüncü sezonu için görüşmelere başlandı.

Başrolünde Surrane Jones'ın yer aldığı dizinin ikinci sezonu ekim ayında bitmişti. İkinci sezondan da memnun kalan kanal, dizinin devamını yayınlamaya istekli. Ancak Jones, daha önce yıl boyu başka projelerle dolu olduğunu ve gelecek sezon ihimalinin biraz düşük olduğunu açıklamıştı. 

Dolayısıyla şu an üçüncü sezonun mümkün olması için öncelikle çekim takvimi görüşülüyor. Doctor Foster'ın üçüncü sezonu da 2019'a kalan dizilerden birisi olacak gibi.

Doctor Foster hakkında:

İş hayatında ve yaşadığı kasabada saygı duyulan yetenekli ve güvenilir bir aile doktoru, evinde ise sevgi dolu bir anne olan Gemma Foster'ın hayatı altüst olmak üzere! Kocasının kendisini aldattığından şüphelenen Gemma, gerçeği öğrenmekte kararlı. Fakat bunun için daha fazla sır ve ihanetle yüzleşmeyi göze alması gerekiyor.

Hayatının kontrolünü bir anda kaybeden akıllı ve güçlü bir kadının, gerçeği öğrenmek için ne kadar ileri gidebileceğini konu alan bu sürükleyici psikolojik drama, bir anda kendini hem özel hem de profesyonel hayatında büyük bir mücadelenin içerisinde bulan güçlü ve zeki bir kadının hikayesini anlatıyor. Bu araştırma hem kendisinin hem de ailesinin ve hastalarının hayatını kaosa sürüklerken, Dr. Foster kendini asla hayal bile edemeyeceği şeyleri yaparken bulacak.

Dizinin kadrosunda Bertie Carvel, Tom Taylor, Jodie Comer, Thusitha Jayasundera ve Martha Howe-Douglas gibi isimler de bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER