Bu ay Netflix Türkiye’de neler var? – Şubat 2018

Bu ay Netflix Türkiye’de neler var? – Şubat 2018
Netflix Türkiye orijinal yapımlarını ekrana getirmeye tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin şubat programında da pek çok orijinal dizi, film, belgesel ve çocuk programı bulunmakta.

Ayrıca gelecek sayfada da şubat ayında yayına girecek lisanslı içeriklerin listesi tarihleriyle birlikte yer alıyor.

ORİJİNAL DİZİLER

Altered Carbon: 1. Sezon

İnsan zihninin dijitalleştiği ve vücuttan vücuda aktarıldığı gelecek 300 yılı konu alan yeni bir dizi. Klasik siberpunk romanından esinlenmiştir.

Çıkış Tarihi: 2 Şubat

Seven Seconds: 1. Sezon

Afro-Amerikalı bir gencin polis tarafından kritik bir şekilde yaralanmasının ardından, Jersey City’de tansiyon yükselir.

Çıkış Tarihi: 23 Şubat

Damnation: 1. Sezon

Büyük Buhran sırasında Iowa’nın kırsal bir toplumunda, şiddetli bir geçmişe sahip bir yabancı, vaiz olarak ortaya çıkar ve çiftçileri bir greve sürükler.

Çıkış Tarihi: 1 Şubat

Everything Sucks!: 1. Sezon

1996 yılında Oregon’da geçen bu ilginç yetişkinliğe geçiş öyküsünde, lisenin Av kulübü ve drama kulübü birbirine ters düşer.

Çıkış Tarihi: 16 Şubat

Marsilya: 2. Sezon

Muhafazakâr milliyetçiler güç kazanıp gizli bir komplo ile şehrin en sevilen futbol takımını hedef alınca, Marsilya’nın kalbinde savaş patlak verir.

Çıkış Tarihi: 23 Şubat

Re:Mind: 1. Sezon

On bir lise arkadaşı, uyandıklarında kendilerini büyük bir yemek odasında kilitli bulurlar. Hayatlarından korkarken, aynı zamanda bu gizemli durumu araştırmaya koyulurlar.

Çıkış Tarihi: 15 Şubat

First Team: Juventus FC: 1. Sezon

Futbol kulübünün tarihe geçen yıldızlarına ve etki yaratmak isteyen gelecek vaat eden oyuncular üzerine odaklanan bu dizide, İtalya'nın Juventus FC takımının derinliklerine inin.

Çıkış Tarihi: 16 Şubat

David Letterman ile Sıradaki Konuğum: Bölüm 2

Dünya çapında tanınmış kişiliklerle ve merakını dile getiren konu alanlarıyla David Letterman, derin söyleşilerinin aylık serilerine geri dönüyor.

Çıkış Tarihi: 9 Şubat

Coach Snoop: 1. Sezon

İkonik rap sanatçısı Snoop Dogg, büyürken yaptığı hataların aynısını çocuklar yapmasın diye genç bir futbol ligi kurar.

Çıkış Tarihi: 2 Şubat

The Joel McHale Show with Joel McHale

Trend haberler, popüler kültür, sosyal medya, orijinal videolar ve dahası için Joel McHale’nin yeni haftalık stand-up programında buluşalım.

Çıkış Tarihi: 18 Şubat

Derren Brown: The Push

Hipnoz ve telkin uzmanı Derren Brown, manipülasyonun sıradan bir insanı dehşet verici bir eyleme nasıl teşebbüs ettirdiğini gösteren cesur sosyal bir deney yapar.

Çıkış Tarihi: 27 Şubat

NETFLIX FİLM

FullMetal Alchemist

Simyacı Edward Elric, kardeşi Al’in bedenini kurtarabilmenin bir yolunu ararken, askeri yönetim ve gizemli canavarlar tarafından yakından izlenir.

Çıkış Tarihi: 19 Şubat

Senin Gibisi Yok

Kanser teşhisi koyulan Abbie, çocukluk arkadaşı, aynı zamanda ise nişanlısı olan Sam için yeni bir aşk bulmak amacıyla komik bir göreve çıkar.

Çıkış Tarihi: 16 Şubat

İlk Tanıştığımız Gece

Kendisini zamanda geriye götüren sihirli bir fotoğraf kabinini kullanan Noah, Avery ile tanıştıkları geceyi sürekli baştan yaşayıp onu kendisine âşık etmek için ikna etmeye çalışır.

Çıkış Tarihi: 9 Şubat

Ritüel

Uzun süredir -- ancak yapmacık -- arkadaşlıkları olan dört kişi, asla geri dönemeyecekleri İsveç'in yaban hayatına doğru bir yürüyüş gezisine çıkar.

Çıkış Tarihi: 9 Şubat

Sessiz Kahraman

Şiddet dolu bir geçmişe sahip dilsiz bir adam, kayıp sevgilisini ararken yakın geleceğin Berlin’inin kalabalık yer altı dünyasına inmek zorunda kalır.

Çıkış Tarihi: 23 Şubat

Forgotten

İdolü olarak gördüğü abisi kaçırıldıktan sonra tamamen değişmiş bir şekilde geri döndüğünde, Jin-Seok bu şaşırtıcı hikâyenin gerçeklerini gün yüzüne çıkarmaya çalışır.

Çıkış Tarihi: 21 Şubat

Metrekare Başına Aşk

Bu garip Bollywood romantik komedisinde, bir çift birlikte Mumbai’de bir ev satın almak için anlaşmalı bir evlilik yapar.

Çıkış Tarihi: 14 Şubat

ORİJİNAL KOMEDİ

Fred Armisen: Standup For Drummers

San Francisco’dan canlı yayınlanan programda, komedyen Fred Armisen müzik türleri, baterist olmak, bölgesel aksanlar ve daha birçok konu hakkındaki düşüncelerini paylaşacak ve gösterecek.

Çıkış Tarihi: 6 Şubat

Kavin Jay: Everybody Calm Down!

Malezyalı stand-up komedyeni Kavin Jay, klişeleri yıkma üzerine Singapur seyircisiyle VHS çağında büyüme hakkındaki hikâyelerini paylaşır.

Çıkış Tarihi: 2 Şubat

ORİJİNAL BELGESEL

The Trader (Sovdagari)

Bu belgeselde, patateslerin para birimi olduğu ve hırsın fakirlikle son bulduğu Gürcistan Cumhuriyeti’nin kırsal köşesindeki hayat ele alınıyor.

Çıkış Tarihi: 9 Şubat

Seeing Allred

Politika ve iş dünyasının en hatırı sayılır isimlerine karşı mücadele etmiş olan kışkırtıcı feminist avukat Floria Allred’in toplumsal ve özel yönlerini keşfedin.

Çıkış Tarihi: 9 Şubat

Ugly Delicious: 1. Sezon

David Chang ve Peter Meehan, uzak bölgelerdeki şehirleri gezerek ve yerel kültürün gastronomiyi nasıl etkilediğini öğrenmek için dünyanın en iyi yemeğini keşfetmeye çıkarlar.

Çıkış Tarihi: 23 Şubat

ÇOCUKLAR İÇİN ORİJİNAL DİZİLER

Luna Petunia: Return to Amazia: 1. Sezon

Lunia Petunia, eski arkadaşları -- ve Hayvan İmparatorluğu’ndan yeni arkadaşıyla koleksiyon kitabına anılar ekleyerek sihirli Amazia’ya geri döner.

Çıkış Tarihi: 2 Şubat

Greenhouse Academy: 2. Sezon

Yeni öğrenci Aspen, Hayley ile Leo’nun arasına girer. Max ve Jackie, Emma’nın aniden okuldan ayrılışının nedenlerini araştırırlar. Brooke ise kötü bir etkinin altında kalır.

Çıkış Tarihi: 14 ŞubatBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER