TOLGSHOW'a bu hafta Nükhet Duru ve Hamza Dursun konuk oluyor!

TOLGSHOW'a bu hafta Nükhet Duru ve Hamza Dursun konuk oluyor!
Tolga Çevik’in ‘Arkadaşım’ olarak sahneye çıktığı TOLGSHOW’un 27 Ocak Cumartesi yayınlanacak yeni bölüm konuğu ünlü sanatçı Nükhet Duru ve milli kayakçı Hamza Dursun olacak.

Nükhet Duru ile kahkaha dolu bir sohbet gerçekleştiren ve karşılıklı şarkılar söyleyen ‘Arkadaşım’, Duru’nun “İşlediğim cinayetin ortaya çıkmasından çok korkuyorum” itirafı ile sarsılacak.‘Arkadaşım’ın, Şubat ayında Güney Kore’de düzenlenecek 2018 Kış Olimpiyatlarında ülkemizi temsil etmeye hazırlanan Hamza Dursun’a olimpiyatlardan başarıyla dönmesi halinde bulunduğu vaatler ise eğlenceyi zirveye taşıyacak.
 
KATİL KİM?

TOLGSHOW’un ikinci perdesinde ‘Arkadaşım’ dedektif olacak ve asistanı Sarp’la birlikte ‘Minik’i kimin öldürdüğünü bulmaya çalışacak. Cinayetin görgü tanığı olan izleyicileri sahneye alan ‘Arkadaşım’, cinayeti çözmek isterken işler iyice karışacak.
Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği; Gizemli yönetmen Fırat Parlak ve Minik müzisyen Özer Atik’in yer aldığı, ekranların en komik, en neşeli ve en yaratıcı programı TOLGSHOW’un beşinci bölümü 27 Ocak Cumartesi saat 23.30’da FOX’ta.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER