Camilla Parker Bowles ve genç Diana, The Crown'ın 3. sezonunda yer alacaklar

Camilla Parker Bowles ve genç Diana, The Crown'ın 3. sezonunda yer alacaklar
Netflix'in gelecek sezonlarından yeni bazı haberler var.

* Dizinin gelecek üçüncü ve dördüncü sezonlarında karakterlerin orta yaş halini yeni isimlerin canlandıracağı daha önce duyurulmuştu. Hatta sırasıyla Kraliçe'yi Olivia Colman, Margaret'ı Helena Bonham Carter ve Philip'i Paul Bettany oynayacak. Şu an için Anne Kraliçe'yi ve Margaret'ın eşini canlandıracak isimler belli değil.

* Dizinin yeni oyuncuları açıklanmaya başlansa da üçüncü ve dördüncü sezon onayları resmen gelmemişti. The Hollywood Reporter dizinin onay aldığını doğruladı. Plan hala altı sezonluk.

* Üçüncü sezon 1964 yılıyla birlikte bitmişti. Yeni sezon yine 1964'le başlayacak ve 1964-1970 ile 1974-1976 dönemlerine odaklanacak. Bu yıllar arasında Başbakan Howard Wilson görev yapmıştı. Margaret Thatcher, dördüncü sezonda gelecek.

* Prens Charles'ın esasen Diana'dan daha önce tanıştığı şimdiki eşi Camilla Parker Bowles ve 1961 doğumlu Prenses Diana'nın genç hali sezon bitmeden üçüncü sezonda olacaklar. Diana'nın sezonun sonlarına doğru yer alması bekleniyor. Diana'nın varlığı dördüncü sezonda ağırlığını kazanacak. İkili 1981 yılında evlenmişti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER