​FOXCRIME yeni dizisini Black Party ile kutladı!

​FOXCRIME yeni dizisini Black Party ile kutladı!
FOXCRIME’ın heyecanla beklenen yeni dizisi “The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story”nin Türkiye lansmanı keyifli bir parti ile yapıldı. Partiye televizyon ve moda dünyasından önemli isimler katıldı.

FOXCRIME’ın Emmy ve Altın Küre Ödülleri’nden sayısız ödülle dönen American Crime Story, bir döneme damga vurmuş O.J. Simpson davasından sonra yeni sezonunda ünlü modacı Gianni Versace suikasti ile ekranlara dönüyor. Heyecanla beklenen ve henüz yayınlanmadan hakkında çok konuşulan “The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story, Campaign Türkiye iş birliğinde 17 Ocak Çarşamba akşamı düzenlenen “Black Party” ile lanse edildi. DJ Aksak’ın performansının yanı sıra dans gösterileri ve lezzetli ikramlarla keyifli anlara sahne olan partide ünlü simalar, FOX Networks Group yöneticileri, çalışanları ve sektörden bilinen isimler ile bir araya geldi.

Edgar Ramirez’in Gianni Versace’ye hayat verdiği dizi, o dönemde hakkında çok konuşulan olayları Miami Sahili’ndeki malikanesinde hayatını kaybeden ünlü modacının yanı sıra kız kardeşi Penelope Cruz tarafından canlandırılan Donatella Versace, Ricky Martin’in hayat verdiği sevgilisi Antonio D’Amica ve Darren Criss’i katil rolünde izleyeceğimiz Andrew Cunanan’ın gözünden anlatıyor.

Assassination of Gianni Versace: American Crime Story, her Perşembe saat 23.10’da FOXCRIME ekranlarında.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER