Amazon'dan üç dizisi için iptal kararı: Jean-Claude Van Johnson, I Love Dick, One Mississippi

Amazon'dan üç dizisi için iptal kararı: Jean-Claude Van Johnson, I Love Dick, One Mississippi
Online yayın platformu Amazon yayın programında değişiklik yapmaya devam ediyor. Platform dizilerinden One Mississippi’yi ikinci, I Love Dick ve Jean-Claude Van Johnson’ı ise ilk sezonlarının ardından iptal etti.

Jean-Claude Van Damme'ın başrolünde olduğu Jean-Claude Van Johnson'da bir zamanların ünlü aksiyon yıldızı oyunculuktan elini ayağını çekmiş ve depresyona girmiş haliyle ekrana geliyor. Eski günlerinden uzakta tek başına yaşadığı hayatında içindeki büyük boşluğu bir türlü kapatamıyor.

Başrollerinde Kevin Bacon, Kathryn Hahn ve Griffin Dunne'nin olduğu I Love Dick, Chris Kraus‘un aynı adlı romandan uyarlandı. Teksas eyaletinin Marfa kentindeki geçen hikayede Chris ve Sylvere çifti Dick isimli bir profesöre ilgi duymaya başlar ve evlilikleri sınava tabi tutulur.

Amerikalı komedyen Tig Notaro’nun yarı-otobiyografisi olan kara mizah dizisi One Mississippi, ülkemizde FX Türkiye'de yayınlanıyor ve hasta annesi için Mississippi’ye dönen bir radyo programcısının hikayesini anlatıyor. Kendisi de ciddi sağlık sorunlarıyla boğuşan Tig, zaman zaman kahkahalara boğan ama çoğunlukla can sıkıcı olan bir yolculuğa çıkıyor ve hem kendisi hem de ailesi ile ilgili öğrenmek istemeyeceği ve hoşlanmayacağı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER