Meryem Uzerli menajerlik ajansını değiştirdi!

Meryem Uzerli menajerlik ajansını değiştirdi!
Muhteşem Yüzyıl'da hayat verdiği Hürrem karakteriyle tanıdığımız Meryem Uzerli, çalışmakta olduğu menajerlik ajansı Icon Talent'ten ayrılıp, PH7 Talent ile çalışmaya başladı. 

İşte iki firmanın konuyla ilgili tarafımıza göndermiş olduğu açıklamalar aşağıdaki gibidir..

Icon Talent'in basın açıklaması:

Merhaba, 

Icon Talent Management olarak menajerlik ve iletişim çalışmalarını yürüttüğümüz Meryem Uzerli ile karşılıklı alınan karar doğrultusunda yollarımızı ayırmış bulunmaktayız...

Siz değerli basın mensuplarından gelecek olan her türlü basın talebinin artık Icon İletişim tarafından yürütülmeyeceğini paylaşır, iyi çalışmalar dileriz...

PH7 Talent'in basın açıklaması:

Değerli Basın Mensupları;

PH7 Talent menajerlik şirketi olarak Meryem Uzerli ile bundan böyle Türkiye ve tüm Dünyada birlikte çalışacağımızın mutlu haberini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

PH7; sektörlerinde bilinen ve önde gelen GNL Entertainment, ID İletişim ve Sprint firmalarının iş birliği ile hayata geçirilmiş olup, müzik, film, tv ve spor sektörlerinin önde gelen isimlerinin temsilciliği ve menajerliği alanlarında hizmet vermektedir.  

PH7 olarak, Türkiye dışında tüm dünyada da kariyer  yapabilecek sanatçılarla çalışmaktayız ve bu bağlamda Meryem Uzerli ile yaptığımız işbirliği ile hem yurt içinde hem de yurt dışında birlikte projeler yapmayı planlamaktayız..

Saygılarımızla,

Günfer Günaydın BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER