TNT, Snowpiecer filminin dizi uyarlamasına onay verdi

TNT, Snowpiecer filminin dizi uyarlamasına onay verdi

2013 yapımı Snowpiercer filminin televizyon uyarlaması için hazırlıklara başlandığı haberini 2016'nın kasım ayında vermiştik. TNT kanalı projeye resmi dizi onayı verdiğini açıkladı.

Dizinin başrolünde Amerika'nın en popüler tiyatro oyunu Hamilton'ın oyuncularından Daveed Diggs'in ve Oscar ödüllü aktris Jennifer Connelly yer alıyor. Snowpiercer'ın pilot bölümü Doctor Strange'in yönetmeni Scott Derrickson tarafından yönetildi, senaryosu ve yürütücülüğü ise Terminator: The Sarah Connor Chronicles dizisiyle tanınan Josh Friedman'e ait.

Kadrosunda Chris Evans, Tilda Swinton, John Hurt, Ed Harris ve Octavia Spencer gibi oyuncuların bulunduğu aynı isimli film, kıyamet sonrası temalı bir yapım olarak vizyona gelmişti. Gelecek bir zamanda başarısızlığa uğrayan bir deney yapılıyor ve yaşanan felaketin ardından dünyadaki iklim bozuluyor. Yedi yıl sonrasında dünyanın çevresinde kesintisiz bir güçle dönen bir tren hayatta kalan insanların son sığınağı olurken, yaşanmaya devam eden sınıfsal farklılıklar da yeni hayatta insanlığın en büyük sorununu oluşturuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER