Digiturk kanallarında yayınlanan dizi ve filmler toplamda on sekiz Altın Küre ödülü kazandı!

Digiturk kanallarında yayınlanan dizi ve filmler toplamda on sekiz Altın Küre ödülü kazandı!
En kaliteli ve bol ödüllü yapımları izleyicileri ile buluşturan Digiturk, birbirinden iddialı dizi ve filmleri ile Oscar Ödülleri’nin habercisi sayılan Altın Küre’de ödülleri topladı.

Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk kanallarında yayımlanan dizi ve filmler toplam 18 Altın Küre ödülü kazandı. Digiturk beIN SERIES DRAMA kanalında yayımlanan Nicole Kidman'ın başrolde yer aldığı 'Big Little Lies' dizisi 4 ödül alırken, Digiturk beIN SERIES VICE kanalında yayımlanan, ‘Fargo’ dizisi başrol oyuncusu Ewan McGregor ile ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünün sahibi oldu.

Sinema ve televizyon dünyasının merakla beklediği 75. Altın Küre Ödülleri, orijinal adı ile 'Golden Globe' ödülleri 8 Ocak’ta Beverly Hills’te düzenlenen görkemli törenle sahiplerini buldu. Oscar Ödülleri’nin habercisi sayılan Altın Küre Ödüllerinde, Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk’te yayımlanan dizi ve filmler 18 Altın Küre ödülüne sahip oldu.

Digiturk beIN SERIES DRAMA kanalında yayımlanan Nicole Kidman'ın başrolde yer aldığı 'Big Little Lies' dizisi 4 Altın Küre aldı. ‘Big Little Lies’ ile ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü Nicole Kidman alırken, ‘En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu’ ödülünü Alexander Skarsgard ve ‘En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’ ödülünü ise sevilen oyuncu Laura Dern aldı. Digiturk beIN SERIES VICE kanalında yayımlanan, Coen kardeşlerin aynı isimli 1996 yapımı filminden esinlenerek çekilen, ‘Fargo’ dizisi başrol oyuncusu Ewan McGregor ile ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünün sahibi oldu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER