REYTİNG: Salı listesinde dizilerin yüzü gülüyor!

REYTİNG: Salı listesinde dizilerin yüzü gülüyor!
Dün gece televizyonda zirve yarışı çok renkli ve hızlı yaşandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz salı gecesi tüm kişilerde 9.52 izlenme oranı ve 20.78 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu. İki sezondur zirvedeki yerini sabitleyen, atv’nin reyting şampiyonu dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kendi gününde yine Total'in en çok izlediği yapım oldu.

Ay Yapım'ın Star Tv için hazırladığı proje Ufak Tefek Cinayetler ise yayına çıktığı ilk günden beri aynı istikrarla yükselişine devam ediyor. Dizi dün gece Total'de Eşkıya ve FOX dizisi Kadın'ın ardından üçüncü olurken; AB'de 9,86 reyting ve 22.72 share alarak birinci oldu. 20+ABC1 kategorisinde ise; 8.74 reyting ve 19.09 share aldı ve listede ikinci sırada kendine yer buldu.

MF-Med Yapım ortaklığında FOX Tv için uyarlanan Kadın dizisi ise Total'de  8.22 reyting ve 18,46 share alarak ikinci oldu. AB'de özetiyle birlikte dördüncü ve altıncılığı alan dizi, 20+ABC1 kategorisinde ise 8.23 reyting ve 17.97 share alarak üçüncü oldu. 

FOX TV'nin çok izlenen Fatih Portakal ile Fox Ana Haber ise her zamanki gibi dramaların arasında kendine yer açtı ve listede Total'de dördüncü, AB'de üçüncü ve 20+ABC1'de dördüncü oldu. 


Reyting listesinin tamamı için TIKLAYINIZ!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER