İrem Helvacıoğlu, Sen Anlat Karadeniz’deki rolünü anlattı!

İrem Helvacıoğlu, Sen Anlat Karadeniz’deki rolünü anlattı!
Çekimleri Trabzon’da devam eden Sen Anlat Karadeniz’in başarılı ve güzel oyuncusu İrem Helvacıoğlu rolüne hazırlanırken psikolojik destek aldı.
 
Dizide “Nefes” karakterine hayat veren oyuncu “Nefes, para karşılığı satılarak şiddete maruz kalan bir kadın. Ama o kadar güçlü bir kadın ki bulunduğu duruma boyun eğmiyor ve ayakta durmaya çalışıyor. Benim için Nefes’i canlandırmak çok zorlayıcı oldu. Onu hissedip anlayabilmek için psikolojik destek aldım” dedi.
 
İzleyiciye kadının gücünü bir kez daha hissettirecek olan Sen Anlat Karadeniz, geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkını anlatıyor.
 
Dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav otururken, senaristliğini Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor. Karadeniz’in eşsiz doğasında çekimlerine devam edilen dizi; Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman'ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.
 
“Sen Anlat Karadeniz” 24 Ocak'ta atv ekranlarında yer alacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER