Bize Gezmek Olsun ikinci bölümüyle bu akşam sadece BluTV’de!

Bize Gezmek Olsun ikinci bölümüyle bu akşam sadece BluTV’de!
En yeni yabancı dizileri ve birbirinden farklı özel yapımlarıyla, dijital televizyon sektörüne yepyeni bir soluk getiren BluTV’nin yeni seyahat projesi “Bize Gezmek Olsun” ikinci bölümü bu akşam (5 Ocak) sadece BluTV’de!
 
Erkan Can ve Güven Kıraç Che’nin Mezarını Ziyaret Ediyor!

Usta oyuncular Erkan Can ve Güven Kıraç, bu bölümde Santa Clara ve Trinad sokaklarını keşfediyor. Che ve arkadaşlarının mezarını ziyaret eden ikili, Küba devriminin dönüm noktası olan tren baskınının yapıldığı yere gidiyor, hem de Fidel’le!

Küba’nın rengarenk binalar ile dolu tarihi şehrinde eğlence son hızıyla devam ediyor. Nostalji dolu tren yolculuğu, şeker kamıışı tarlaları, çiftlikleri ve Erkan Can’ın kayıp arkadaşları “Bize Gezmek Olsun” un ikinci bölümünde yer alıyor.
 
Belgesel Üç Bölümden Oluşuyor
 
Üç bölümden oluşan “Bize Gezmek Olsun” da BluTV izleyicisi, bu muhteşem ikiliyle Havana, Santa Clara ve Trinidad’ı gezecek. Erkan Can’ın klasik arabalar hakkındaki engin bilgisinden yararlanacak, Küba müziği ve dansını, puro yapımını keyifli bir sohbetle öğrenecek ve hatta Che’nin mezarını ziyaret edecekler. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER